minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Pohvalite, pokritizirajte ( konstruktivno :-) ) ali sporočite težave s portalom, vsebino ali forumom.

TOPIC: rosa v uri

Odg:rosa v uri pred 11 let 2 tednov #7587

  • igor
  • igor avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Posts: 656
  • Karma: 50
  • Thank you received: 57
kolarchek napisal(a):

ok mas prav, sem pozabil to omeniti..to ne spremeni nicesar! pa se nekaj :) ne vem kaj si mislil z zadnjim stavkom, to je ena ur iz moje "zbirke" sem tud ponosni lastnik edoxa..
žal pa se moram obregniti še v nekaj izjav, ki so kot "mladi mož" in "če želiš igračo si kupi medvedka", ki so popolnoma izven teme... nevmesno me je identificirati kot najstnika ali dvajsetletnika, če me niti ne poznaš... in če bi bile moje ure igrače, bi jih verjetno pospravljal v škatlo igrač mojega tamalga, ne pa v posebej narejeno omarico :)


Se pač malce bolj slikovito izražam, nobenega sarkazma v mojih besedah...

Iz štajerskega konca sem dobil podatke, da si mlajši moški, zato tudi mladi mož, jaz sem pa star dec, pa kaj... B)

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od igor.

Odg:rosa v uri pred 11 let 2 tednov #7593

  • kolarchek
  • kolarchek avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Posts: 11
  • Karma: 1
  • Thank you received: 0
guilty :) nisem namerno zamolcal... sej v zivo sem jz tud bol "sarf", nima veze.

lep vecer se naprej

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:rosa v uri pred 11 let 2 tednov #7596

  • miromustang
  • miromustang avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec
  • Posts: 78
  • Thank you received: 6
mogoče en predlog kako rešiti zadevo...Jaz bi vzel mehanizem ven iz ohišja in oba(brez paščka) dal v polivinilno vrečko z novim silica gelom (vrečka s kroglicami, ki nase veže vlago) in zavezal neprodušno...menim, da bi silica gel pobral vlago iz ohišja in mehanizma. Po nekaj dneh bi uro sestavil nazaj.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:rosa v uri pred 11 let 2 tednov #7621

  • kolarchek
  • kolarchek avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Posts: 11
  • Karma: 1
  • Thank you received: 0
evo se zakljucek, uro sem dobil pred tremi dnevi. Gospod ki se je poglobil v problem moje ure me je osebno poklical in moram povedat da sem pozitivno presenecen! Uro naj bi podrli do potankosti in use na novo sestavili itd...uglavnem karkoli so naredili je uspelo, zaenkrat ni vec rose, ampak tudi temperature so zdaj visje. Naredili naj bi sok test v zmrzovalniku in jo nato dali v vroco vodo! hm.. tudi prav. Dobil sem tudi papir vodotesnosti, prbili so jo na 8 barov in test je ok. Upam da bom uro zdaj lahko nosil B)

lp Gasper

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:rosa v uri pred 11 let 1 teden #7624

  • kolarchek
  • kolarchek avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Posts: 11
  • Karma: 1
  • Thank you received: 0
here we go again...rosa :angry:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

minutka.si minutka.si minutka.si