minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Tehnične debate o urah, zanimive povezave, dodatna oprema.
  • Stran:
  • 1

TOPIC: Bazel - Ženeva 2022

Bazel - Ženeva 2022 pred 2 mesecev 3 tednov #27998

• criptus
  • criptus avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 373
Po nekaj sušnih letih zaradi korone je padla ideja, da bi šli malo spet pogledat kak urarski sejem. Basel je po Koroni mrtev na žalost, smo pa hoteli zato it v Ženevo letos na bivši SIHH, zdaj Watches&Wonders. Nekaj brendov je namreč po novem poleg prej Richmonda tam, vsi pa ne. Na primer Swatch z Omego na čelu. Mal čudno vse skupaj, poleg tega je bil v Ženevi še en dogodek manj zvenečih brendov kot npr Sinn ipd. In to še ni vse. Nekatere znamke, ki niso niti na enem niti drugem dogodku so imele po Ženevi ločene, svoje evente. No, vsaj tolk so bili celo vsi našteti usklajeni, da se je vse skup dogajalo v istem tednu. Pa tudi tu se zaplet še ne konča, saj glavni dogodek ni bil odprt za javnost pač pa samo za povabljene.

Skratka, obisk Švice bo še malo počakal, upam, da se zadeva uredi tako, da bo prav za vse. Nekaj je treba dati tudi množicam tole letos mi izpade nekoliko vzvišeno. Morda nenamerno ampak od Švicarjev bi pričakoval malo več domišljije in sodelovanja.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Bazel - Ženeva 2022 pred 2 mesecev 3 tednov #27999

• SpeedMaster
  • SpeedMaster avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Thank you received: 2
@criptus mi lahko razložiš poanto te teme? A tukaj se napiše katerih urarskih sejmov se letos ni obiskalo?
Tvoj prvi stavek mi je sicer zelo všeč in obeta, potem pa....

Bazel - Ženeva 2022 pred 2 mesecev 3 tednov #28000

• criptus
  • criptus avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 373
Ne vem če razumem tvoje vprašanje. Tema je Bazel - Ženeva 2022, nič specifičnega. Razmišljanja, morda je kdo šel? Mnenja?

• Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si