minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Tehnične debate o urah, zanimive povezave, dodatna oprema.
  • Stran:
  • 1

TOPIC: Servis stare ročne ure LANCO CHRONOMETRE

Servis stare ročne ure LANCO CHRONOMETRE pred 4 mesecev 6 dni #27864

• Seikoman
  • Seikoman avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Thank you received: 1
Pozdravljeni!

Prvič pišem na tem forumu in vas prosim za pomoč, hvala v naprej!

Sem amaterski zbiratelj ur in pred kratkim mi je oče dal svojo staro ročno uro kronograf LANCO CHRONOMETRE nekje letnik 1980-1985 vsaj piše SWISS MADE. Ura je mehanska za navijanje in presenetljivo merjenje časa in datuma delujeta prav tako se še vedno uspešno lahko navija. Je pa problem s štoparico: zgornji gumbek je namreč odpadel in bi ga žele zamenjat.

Do sedaj sem obiskal enega urarja ker je blizu mene (Kajfež na Trubarjevi) in mi žal ni mogel pomagati ker nima takšnega gumbka.

Tukaj pa vas prosim za pomoč: poznate morda kakšnega starega urarja v območju Ljubljane (ali pač kljerkoli v Sloveniji) ki bi imel znanje in seveda rezervne dele za popravilo malce starejših ročnih ur? Če bi mi to uspelo, bi z veseljem dal popravit, zamenjal pašček in dobil super dress watch.

Tko da hvala za vse informacije!

Prilagam slike

Attachments:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od Seikoman.

Servis stare ročne ure LANCO CHRONOMETRE pred 4 mesecev 6 dni #27865

• criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 373
Obstoječi pašček res ne gre skupaj z uro, pač pa bi bilo smiselno dat gor kak morda rjav usnjen pas. Dobrih urarjev je v SLO kar nekaj, ne dvomim, da ti ne bi porihtali ure. Poglej si tole temo in se odloči za enega : www.minutka.si/forum/7-splono-o-urah/802...html?start=150#27773

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

• Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si