minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Kje kupiti uro in kakšno.

TOPIC: MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!!

Odg:MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7709

• Klej
  • Klej avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Thank you received: 0
Criptus, calibre 16 in 1887 sta super ampak tu je cena ze previsoka. Drugace mi je vsec naslednji model us.tagheuer.com/html.php/en/luxury-watch...acelet-cv7a12-ft6012 , ampak moj budget je zopet prenizek.

Oven, gledal sem tudi ze ostale znamke (tissot, certina ipd), vendar ko sem zacel gledat Tag Heuer, mi niso bile vec zanimive. :)

Lp, Klemen

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7710

• sokol
  • sokol avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarska legenda
  • Urarska legenda
  • Thank you received: 92
imam tole če te zanima..tag heuer

Odg:MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7711

• Klej
  • Klej avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
V prejsnjem postu sem zelel prilepiti ta link www.authenticwatches.com/tag-heuer-carre...35.html#.UXwi68sayK0

Sokol, link serija mi ni prevec vsec. Hvala vseeno!

Se kaksno mnenje o calibre s mehanizmu? Slabosti?

Hvala.

Lp, Klemen

Odg:MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7713

• criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 266
Saj S calibre ni slab. A ce das toliko denarja za uro je fajn ce je taprava mehanika v ohisju. Ce ti je vsec ravno taka se splaca malo pocakat na kaksen 2nd hand kos. Enkrat je celo Slowatch outlet imel Carrero za 1800 eur.

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7737

• Bostjan
  • Bostjan avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
Tudi sam bi kupil uro ter glede na odprto temo, prosim na nekaj pomoči. Želim si, da bi bila ta ura tehnologija - ne pa samo ura in da bi tudi lepa (ne pa »modno« lepa). V mislih imam uro, ki bi ji tudi čez 10-20 let, z dobrim občutkom, rekel "tista" ura. Pač ura, ki jo lahko nosiš vsak dan ali pa samo za kako posebno priložnost in se ob potem dobr počutiš-to pa je tista pika na i. Za orientacijo - gledal sem uro Seiko Premier KINETIC DIRECT DRIVE SRX008P1. Je sicer malo draga, sem pa slišal da ni slaba. Kot pravi Levjul »Razmerje cena/kvaliteta je pri Seiko zelo ugodno, po domače povedano dobiš veliko ure za malo denarja.« želel pa bi si moško, mehansko uro. Morda tudi kakšna druga, švicarska… Ali mi lahko kdo kaj svetuje?

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7738

• svizec
  • svizec avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Thank you received: 2
Pozdravljen!

Povej, kakšne so tvoje preference oz. želje glede izgleda ure (velikost, funkcije,...) in pa koliko si pripravljen za uro odšteti? Je pomembno tudi to ali je nova ali rabljena?

lp

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7739

• igor
  • igor avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Thank you received: 57

Bostjan napisal: Tudi sam bi kupil uro ter glede na odprto temo, prosim na nekaj pomoči. Želim si, da bi bila ta ura tehnologija - ne pa samo ura in da bi tudi lepa (ne pa »modno« lepa). V mislih imam uro, ki bi ji tudi čez 10-20 let, z dobrim občutkom, rekel "tista" ura. Pač ura, ki jo lahko nosiš vsak dan ali pa samo za kako posebno priložnost in se ob potem dobr počutiš-to pa je tista pika na i. Za orientacijo - gledal sem uro Seiko Premier KINETIC DIRECT DRIVE SRX008P1. Je sicer malo draga, sem pa slišal da ni slaba. Kot pravi Levjul »Razmerje cena/kvaliteta je pri Seiko zelo ugodno, po domače povedano dobiš veliko ure za malo denarja.« želel pa bi si moško, mehansko uro. Morda tudi kakšna druga, švicarska… Ali mi lahko kdo kaj svetuje?

Tako velika večina švicarskih kot tudi japonskih (Seiko) ur, za katere se plača kakšen "euro več", so top ure. A o "primerjavi" smo že govorili v drugem topicu. Tudi sam zagovarjam stališče, da se pri Seiku dobi ogromno ure za razumno ceno. Iz tega naslova imam tudi sam štiri Seiko ure, zadnja, ki je trenutno moja stalna spreljevalka na zapestju je Seiko Solar Chronograph, tehnološko izredno zanimiva ura, ki jo bom predstavil čez kakšen mesec, ko končam s testiranjem.

Kar se tiče ogledane ure Seiko Premier KINETIC DIRECT DRIVE SRX008P1 lahko na hitro povem le to, da je s svojo tehnologijo edinstvena v svetu zapestnih ur. Sploh najnovejši modeli, ki so nadgrajeni še estetsko. Tudi sam imam takšno (no, v drugi barvni kombinaciji) in z gotovostjo lahko trdim da je to "the ura".
Več o njej, imamo jo tudi na zalogi, pa lahko izveste iz prve roke pri meni, v trgovini StenTime Exclusive v CityParku v Ljubljani, kjer vam ob morebitnem nakupu, kot članu foruma minutka, priznamo 20% minutkarski popust.

Last Edit: od igor.

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7745

• Bostjan
  • Bostjan avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec

Kar se tiče ogledane ure Seiko Premier KINETIC DIRECT DRIVE SRX008P1 lahko na hitro povem le to, da je s svojo tehnologijo edinstvena v svetu zapestnih ur. Sploh najnovejši modeli, ki so nadgrajeni še estetsko. Tudi sam imam takšno (no, v drugi barvni kombinaciji) in z gotovostjo lahko trdim da je to "the ura".
Več o njej, imamo jo tudi na zalogi, pa lahko izveste iz prve roke pri meni, v trgovini StenTime Exclusive v CityParku v Ljubljani, kjer vam ob morebitnem nakupu, kot članu foruma minutka, priznamo 20% minutkarski popust.

Omenjeno uro sem kupil, saj ima vse kar rabim. Tako tehnologijo kot tudi lep dizajn, za sprejemljivo ceno. Bi pa pohvalil tudi osebje, še posebej njihovo korektnost in prijaznost. Danes redke vrline.

Last Edit: od criptus.

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7746

• manakis
  • manakis avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec
  • Thank you received: 4
Lepa ura, ni kaj dodati.

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 6 let 4 mesecev #7747

• limodec
  • limodec avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
Pozdravljeni
Že nekaj časa iščem uro in me zanima vaše mnenje o urah Nautica in še to; ali se da v STEN TIME-u kupiti dvojno zaponko oziroma deployment zaponko oz. bucklet.

Hvala za odgovore.

minutka.si minutka.si minutka.si