minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Kje kupiti uro in kakšno.
  • Stran:
  • 1

TOPIC: ebay

ebay pred 13 let 3 mesecev #182

• hamilton89
  • hamilton89 avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Thank you received: 0
Pozdravljeni!
Zanima me kako je kaj z nakupom ure preko ebaya? Ali obstajajo možnosti ponaredkov? Osebno zadnje čase precej pogledujem k temu, da bi naročil uro kar iz italije preko ebaya! :blush: Enostavno modelov ur, ki se mi dopadejo pri nas ne morem dobiti. Če pa bi ga že naročil pa je cena do 400evrov višja kot na ebayu! Govorim za ure znamke hamilton! Kaj svetujete? :S

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:ebay pred 13 let 3 mesecev #183

• criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 409
Obvezno je treba preverit prodajalca. Če je prodal veliko izdelkov in ima dober feedback, potem je resen. Če ima slabega - stay away!

Jaz sem že kupoval prek ebaya in to izključno od ljudi z dobrim ratingom. Nikoli nisem imel problemov - a nikoli se ne ve...

Osebno bi se pa težko odločil za nakup ure prek e-baya, sploh rabljenih. Neveš kako je lastnik z uro ravnal, ne veš kaj se s paketom dogaja pri transportu. Ura je občutljiv instrument, sploh mehanska.

Poskusi pogledat na angleški amazon...

www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_3_16?u...fix=hamilton+watches

Odg:ebay pred 13 let 3 mesecev #184

• hamilton89
  • hamilton89 avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Thank you received: 0
ure vsekakor nebi kupoval rabljene! :) Gledam samo nove primerke od prodajalcev z 100% feedbackom! Sam še zmer nism prepričan! Lahko ura v sloveniji stane če jo naročim 1100evrov, na ebayu jo dobim za 750evrov+poštnina! Prodajalec je neko urarstvo iz španije! Kaj bi mi predlagal? :dry:
V čem se amazon razlikuje od eu ebaya?

Hvala za odgovor! ;)

Odg:ebay pred 13 let 3 mesecev #185

• criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 409
Razlika je mislim da nekje realna. Pazit je treba tudi na garancijske in servisne pogoje a s tem nimam izkušenj kar se tiče e-baya (sem kupoval le nekaj 2nd hand zadev).

e-bay je nekaj takega kot naša bolha, amazon pa je začel s prodajo novih publikacij prek spleta, nakar je ponudbo precej razširil. Kolikor vidim se prodaja tudi 2nd hand roba in posreduje pri prodaji drugih prodajalcev. Kako je s pravnimi zadevami v detajle ne vem niti nisem še ničesar tam kupoval. Najbrž pa si bom v kratkem privoščil en watch winder...

• Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si