minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Moje izkušnje, kaj nosim, katera ura mi je všeč.
  • Stran:
  • 1
  • 2

TOPIC: Prijetne skrbi..

Prijetne skrbi.. pred 9 let 10 mesecev #11460

  • Art
  • Art avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 317
  • Karma: 18
  • Thank you received: 31

Janez napisal:

Art napisal: Povsod, kjer se najpogosteje zadržujem imam na dosegu roke nastavljene tudi krpice iz mikro vlaken, da sproti zbrišem morebitne prstne odtise in da ohišja hkrati »podrgnem do visokega sijaja.«
Opažam, da se na ta način zlahka izognemo občasnemu poliranju pri urarju, ko bi se želeli znebiti neizbežnih sledi uporabe.


Daj mi ta sistem pojasni prosim, jaz tudi uro pogosto podrgnem s krpico, pa vseeno dobijo kako prasko, teh že ne odstraniš na tak način?

Razen če je morda tvoja uporaba ur samo prekladanje ur in ne dejansko nošenje na roki?


Zaznavnejših prask gotovo ne odstraniš na ta način. Sicer pa omenjeno prakticiram kar pogosto. Ker mi je to prešlo že precej v navado; tako rekoč v podzavest, bi sedaj težko ocenil koliko ponovitev naj bi bilo. Mislim, da jih je več kot dvajset, morda celo trideset. In ko tole razkrivam, spoznavam tudi svojo, domala bolestno, skrb za previdno uporabo in vzdrževanje. Morda pa bi se moral vendarle malo sprostiti in osvoboditi..,tehnopat kakršen sem ob tem postal..:huh:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

  • Stran:
  • 1
  • 2
minutka.si minutka.si minutka.si