minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Debate o vsem drugem...
  • Stran:
  • 1

TOPIC: Na izziv..

Na izziv.. pred 11 let 1 teden #7560

  • Art
  • Art avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 317
  • Karma: 18
  • Thank you received: 31
@ Igor, Criptus
Moram reči, da sem kar malo s strahom čakal »porcijo«, ki jo bom dobil nazaj, ..pa še ni bila tako huda, kot sem mislil.. (razen morda tiste o nakladanju, filozofiranju in provociranju.)
Povsem iskreno moram reči, da tega pa nikoli, ampak res nikoli ne počnem, kar bodo lahko potrdili tudi tisti, ki praviš, da me poznajo, (ali pa morda kateri drugi, kasneje odkriti skupni znanci.)
Vedno mi je bilo le do razčiščenja kakršnekoli nejasnosti ali razrešitve kakega nastalega problema. In to po najkrajši možni poti. Če pa se mi je vmes napisala, ali se napiše tudi kakšna beseda v podporo omenjeni naravnanosti, ki se na prvi vtis lahko zdi odveč, pa menda tudi ni prehudo..?
Tvoj izziv (pa tudi vseh ostalih, ..kdaj..) z veseljem sprejemam. Sicer sem pa napisal, da bi stvari rad prišel do dna (ne, da vsekakor bom) Če mi ne bo uspelo naj to še ne pomeni, da sem to rekel zaradi nekega hudomušnega provociranja ali ne samokritičnega širokoustenja.

Poskus rešitve izziva; obravnavanega problema, Rosa v uri, pa v temi sami:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg: Na izziv.. pred 11 let 1 teden #7562

  • sokol
  • sokol avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarska legenda
  • Urarska legenda
  • Posts: 1840
  • Karma: 47
  • Thank you received: 100
art sorry, ampak jaz rabim 12 leksikonov na mizi kadar berem tvoje poste.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg: Na izziv.. pred 11 let 1 teden #7563

  • criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Posts: 4156
  • Karma: 65
  • Thank you received: 409
@Art

če si že vrgel kost pa naj ugriznem vanjo še jaz...

O iskrenosti tega kar si napisal ne bom, rad bi napisal le to, da se včasih sprašujem o smiselnosti detajlov v katere se spuščaš in na katere morda preveč nestrpno pričakuješ odgovore. Proti temu sicer ne bi imel nič a iz izkušenj vemo, da iz tega potem rada nastane slaba volja s tvoje ali s strani koga drugega.

Konec koncev se pogovarjamo o urah in ne o rojstvu vesolja, antimateriji ali kvantni fiziki...

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:Na izziv.. pred 11 let 1 teden #7567

  • igor
  • igor avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Posts: 656
  • Karma: 50
  • Thank you received: 57
Art napisal(a):

@ Igor, Criptus
Moram reči, da sem kar malo s strahom čakal »porcijo«, ki jo bom dobil nazaj, ..pa še ni bila tako huda, kot sem mislil.. (razen morda tiste o nakladanju, filozofiranju in provociranju.)
Povsem iskreno moram reči, da tega pa nikoli, ampak res nikoli ne počnem, kar bodo lahko potrdili tudi tisti, ki praviš, da me poznajo, (ali pa morda kateri drugi, kasneje odkriti skupni znanci.)
Vedno mi je bilo le do razčiščenja kakršnekoli nejasnosti ali razrešitve kakega nastalega problema. In to po najkrajši možni poti. Če pa se mi je vmes napisala, ali se napiše tudi kakšna beseda v podporo omenjeni naravnanosti, ki se na prvi vtis lahko zdi odveč, pa menda tudi ni prehudo..?
Tvoj izziv (pa tudi vseh ostalih, ..kdaj..) z veseljem sprejemam. Sicer sem pa napisal, da bi stvari rad prišel do dna (ne, da vsekakor bom) Če mi ne bo uspelo naj to še ne pomeni, da sem to rekel zaradi nekega hudomušnega provociranja ali ne samokritičnega širokoustenja.

Poskus rešitve izziva; obravnavanega problema, Rosa v uri, pa v temi sami:


@Art
Nihče od najinih do sedaj odkritih skupnih znancev niti slučajno ni omenil nakladanja, filozofiranja in provociranja. Nasprotno! Tudi vsi mi, ki sodelujemo v tem forumu, smo lahko opazili, da si "glavca". Te besede sem izrekel jaz in niso bile mišljene kot žaljivka, pač pa, da bom tako razmišljal, dokler ne dobimo kredibilnega rezultata s tvoje strani, podprtega s teoretično in praktično argumentacijo. V nasprotnem primeru se bom skrušeno posul s pepelom. in za temi svojimi besedami še vedno stojim.

Želim ti kar se da zanimiv research in že nestrpno pričajujem rezultate. Govorim iskreno!

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:Na izziv.. pred 11 let 1 teden #7570

  • Art
  • Art avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 317
  • Karma: 18
  • Thank you received: 31
Ponoči sem ob pomirjujočem tiktakanju 28.800 a/h, vso zadevo še enkrat premislil in prišel do sklepa, da sem v svoji analitično-idejni vnemi v nekaterih mojih postih morda šel predaleč in s tem povzročil neprijetno napetost na forumu. To spoznanje mi je potrdila tudi meni draga, ko je dejala, da se moje prispevke v določenih primerih da razumeti tudi kot rahlo provokativne in da iz njih veje nek permanenten občutek vnaprejšnje zavrnitve s strani drugih aktivnih forumašev. Zato se vsem aktivnim članom, pa tudi tistim, ki zadevo spremljajo bolj od daleč, opravičujem, če sem bil kdaj tako razumljen, kar pa še zdaleč ne pomeni, da je bil tak tudi moj naklep. Res ni bil.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:Na izziv.. pred 11 let 1 teden #7572

  • Sidney70
  • Sidney70 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Respect
  • Posts: 567
  • Karma: 22
  • Thank you received: 21
Art: lepa gesta ... od mene dobis +1 za karmo :metal:

Po svoje te cisto razumem ... si sel pac cisto v detajle in jih na svoj nacin delil z nami ... :student:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od Sidney70.

Odg:Na izziv.. pred 11 let 1 teden #7574

  • criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Posts: 4156
  • Karma: 65
  • Thank you received: 409
Se strinjam. Važen je dober namen :ok:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od criptus.
  • Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si